**ÍGY CSINÁLD!**

ELŐRE BOCSÁJTANÁM, HOGY CSAK KIPRÓBÁLT, NÁLAM MÁR MŰKÖDŐ KÓDOKAT TETTEM FEL! HA VALAMI NEM MŰKÖDIK, AKKOR NEM JÓL CSINÁLTAD, PRÓBÁLD ÚJRA!

FIGYELEM! MIELŐTT ÚJRA TELEPÍTED A KÓDOT, AZ ELŐZŐ, ELRONTOTTAT GONDOSAN TÖRÖLD KI, ÉS LE IS KELL OK.-zni, KÜLÖNBEN HALMOZZA A KÓDOKAT ÉS EZ GALIBÁT OKOZHAT! éS MÉG EGY: HA BERAKTAD A KÓDOT, AZ OK. GOMBOT CSAK EGYSZER SZABAD MEGNYOMNI! HA LASSABB A GÉP, ÉS TÜRELMETLENSÉGBŐL MÉGEGYSZER RÁKLIKKELSZ, SZINTÉN HALMOZNI FOGJA A KÓDOKAT.

EZEK CSAK JÓ TANÁCSOK, DE MIVEL SAJÁT KÁROMON TAPASZTALTAM KI ŐKET, MEGOSZTOM VELETEK, HOGY MEGKÍMÉLJELEK BENNETEKET A HASONLÓ BOSSZÚSÁGOKTÓL!

A titok a következő: Egyszerűmodult készítesz, amit jobb vagy bal oldalra teszel. A szövegmegjelenítőben kitörlöd a TARTALOM feliratot, majd <> jelre kattintás után bemásolod a kódot! Ennyire egyszerű!

Aki az alapoknál kezdi, annak elmondom:
Mindenhol van demo /bemutató/, a modulban, az alatta levő menüpont a kód. A kódot elejétől végéig be kell másolni! Bal-klikkel kijelölöd, jobb klikkel másolás. Na ezt kell egyszerűmodul, szövegmegjelenítőbe tenni! <> jelre kattintás után! Ez a jel a szövegmegjelenítőben van felül, kockás táblázat- jel mellett!
Ha rájössz, meglátod milyen egyszerű!
Akinek még így sem sikerül, az adja meg a portálcímét, szívesen segítek!
Pusz. Mariann

|